Janek Gwizdala (US)


Janek Gwizdala on Londonis sündinud ja hetkel Ameerika Ühendriikides elav basskitarrist ja produtsent. Ta on kõrgelt hinnatud muusik ja õppejõud rahvusvahelisel areenil üle kahekümne aasta, sealhulgas on salvestanud, andnud kontserte selliste maailma tippu kuuluvate muusikutega nagu Randy Brecker, Mike Stern, Carlos Santana, John Mayer, Pat Metheny, Billy Cobham, ja nimistu võiks veel pikalt jätkuda.


Bändiliidrina on Janek välja andnud 12 albumit ja 13 kriitikute poolt tunnustatud õpikut, mille sisuks on peamiselt basskitarri helikeel, tehnika ja erinevad mänguvõtted.


Janek Gwizdala ja tema trio esitleb Viljandi Rütmifestivalil Euroopa tuuri raames oma verivärsket albumit.


Trio astub üles reedel 26. augustil 21:00 Viljandi Pärimusmuusika Aidas.


https://janekgwizdala.com/

https://www.youtube.com/user/janekgwizdala

Janek Gwizdala is a London-born bass guitarist, composer and producer living in the United States. He has been a highly regarded musician and lecturer in the international arena for over twenty years, including recording, giving concerts with world-class musicians such as Randy Brecker, Mike Stern, Carlos Santana, John Mayer, Pat Metheny, Billy Cobham, and the list could go on and on.


As the band leader, Janek has released 12 albums and 13 critically acclaimed textbooks, which mainly contain bass guitar sound language, techniques and various playing techniques.


Janek Gwizdala and his trio will present their fresh album at the Viljandi Rhythm Festival as part of a European tour.


Trio will perform on Friday 26.08 21:00 at Viljandi Pärimusmuusika Ait.


https://janekgwizdala.com/

https://www.youtube.com/user/janekgwizdala