TamTam

TamTam ehk Anett Tamm ja Karl Tammaru on minimalistlik indie-jazzi piirimail seiklev vokaali ja bassi duo. TamTam’i peamine eksperiment seisneb õhulise koosseisuga täisväärtusliku muusika loomises ja ühise hingamise leidmises, seistes samas silmitsi kõrvalise rütmilise ja harmoonilise toetuse puudumise väljakutsega.

Duo on ammutanud inspiratsiooni öisest sürrealismist, 70ndate ja 80ndate aastate new wave' ist, progressiiv- ja etnojazzist ning seob laiaks tervikuks muinasjutulikud tekstid ja bassi üminad, groove' id ning ekspressiivsed vokaliisid. Duo on välja andnud singlid “Lion Cubs”, “Woodchuck” ja "Hedwig" ning 2022. aasta varasügisel on oodata täispikka debüütalbumit.

TamTam astub üles Viljandi Rütmifestivali avapäeval, 25. augustil 19:00 Sakala Keskuse hoovis.


Facebook

Instagram

Bandcamp

TamTamAnett Tamm and Karl Tammaru is a minimalist vocal and bass duo on the fringes of indie jazz. The duo draws inspiration from night surrealism, the new wave of the 70s and 80s, progressive and ethno jazz, and combines fairytale lyrics and bass, grooves and expressive vocals. The duo have released the singles "Lion Cubs", "Woodchuck" and "Hedwig" and a full-length debut album is expected in the early autumn of 2022.


TamTam will perform on the opening day of the festival, 25.08 19:00 at Sakala Keskuse hoov.


Facebook

Instagram

Bandcamp